Listy z Tarnopola

Listy z Tarnopola fot. Zdzisław Czernecki

• Data:
Z ukraińskiego Tarnopola nadeszły wspaniałe listy z podziękowaniami i życzeniami dla Dyrektor Centrum Kultury Japońskiej w Przemyślu Igi Dżochowskiej i pianistki Atsuko Ogawy.

Tarnopolski Narodowy Uniwersytet Ekonomiczny

ul. Lwowska11, Tarnopol, 46020, Ukraina

Dyrektor Centrum Kultury Japońskiej w Przemyślu
Pani Iga Dżochowska

Szanowna Pani Igo i Pani Atsuko!

Pracownicy Tarnopolskiego Narodowego Uniwersytetu Ekonomicznego dziękują za odwiedzenie Uniwersytetu, dzięki czemu odkryliśmy dla siebie nowe oblicza japońskiej kultury: muzykę, ceremonię parzenia herbaty, tworzenie origami i ikebany, poznaliśmy sztukę kaligrafii.
Szczególnej uwadze zasługują wykonania muzycznych utworów przez pianistę Atsuko Ogawę oraz spektakl „Wiśnie rozkwitły pośród łez”.
Życzymy Państwu dalszych sukcesów i realizacji twórczych planów popularyzacji kultury japońskiej i rozwijania międzynarodowych kontaktów.

Rektor Uniwersytetu A.I. Krisowatij

List Rektora Tarnopolskiego Narodowego Uniwersytetu Ekonomicznego

Rada Miasta Tarnopola

Komitet Wykonawczy
ul. Listopadowa 5, 46001, Tarnopol

Dyrektor Centrum Kultury Japońskiej w Przemyślu
Pani Iga Dżochowska

Szanowna Pani Igo i Pani Atsuko!

W imieniu mieszkańców miasta Tarnopola wyrażamy podziękowanie za odwiedziny naszego miasta, dzięki czemu odkryliśmy dla siebie japońską kulturę: muzykę, ceremonię parzenia herbaty, wykonania origami, zapoznaliśmy się z kaligrafią.
Szczególnej uwadze zasługują koncertowe wykonania utworów przez pianistkę Atsuko Ogawa oraz spektakl „Wiśnie rozkwitły pośród łez”.

Burmistrz Tarnopola Sergij Nadał

List Burmistrza Tarnopola